Konumuz: Apartman Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Konumuz: Apartman Yönetimi

Konumuz apartman yönetimi. Malumunuz yazın sonu sonbahar. Kadınlar nasıl yaz çıkışında evlerine sağlam bir dalıp tamir, bakım ve boya işlerini yaptırıyorsa evlerimizin tamamının bulunduğu apartmanlarda bu mevsimde bir çözümler yoluna doğru meyillenir.

Konumuz apartman yönetimi.

Malumunuz yazın sonu sonbahar. Kadınlar nasıl yaz çıkışında evlerine sağlam bir dalıp tamir, bakım ve boya işlerini yaptırıyorsa evlerimizin tamamının bulunduğu apartmanlarda bu mevsimde bir çözümler yoluna doğru meyillenir. Elbette bu durum herkesin hoşuna gitmeyen sere gelen sistemler ile yapılıyorsa daha bir baş ağrıtıcı olabilir. Yani çatısı akan bir apartmanda oturuyorsanız bu elbette sorundur. Ama bina giriş kapısı bozukken daha da açıklayıcı olmak gerekirse can ve mal kaybı yaşama ihtimaliniz bu kadar yüksekken yönetici olan en üst kat komşunuzun çatı yaptırma çabasına düşmesi sizin de çileden çıkmanıza neden olabilir. Ya da mühürlenmiş olan bakım yapılmamış asansöre çözüm bulunmadan en alt katta oturan yöneticinizin binanın iç cephe boyasına öncelik tanıması haklı olarak sizin sinirlerinize zarar verecektir.

Profesyonel apartman yönetimi ile bu saçma düzene son verebilirsiniz. Bina yönetimi seçer gibi toplanarak çoğunluk kararı ile yönetim seçiminizi değiştirebilirsiniz. Bu seçimin arkasından sırası ile yapılacak işlere ait çalışmalar başlayacaktır. Apartman sakinleri için öncelikli olan iş sırasına göre yapılacak işler sıralanır ve onaya sunulur. Bu onay dahilinde binanın yönetimi firma tarafından devralınarak işler yürütülmeye başlanır. Bu konudan sonrası tamamen tek bir muhatapla yürüyecek ve sorun olmadan bir akış izlenecektir. Temizlik, tamir bakım, onarım gibi hem periyodik yapılması gereken işler hem de aniden gelişebilecek tüm işler için tek sorumlu apartman yönetimi firması olacaktır.

Apartmanların yönetimi içerisinde yaşanılan en büyük sorunlardan biri de maddi konulardır. Maddi konuların aşılması konusunda da yönetim firması hukuki çerçeveden çözümler ile sorunları halledecek olan yer olacaktır. Aidat ve diğer ödemelerin dağılım ve bilgilendirmeleri yapıp ödeme tarihleri konusunda bilgileri bina sakinlerine iletecektir. Gecikme ya da ödemelerde sorun çıkaranların takibini ve gerekli yasal işlemlerin tamamını firma takip edip yönetecektir.

Gaziantep Apartman Yönetimi, sizler için kurumsal kimliği ile her türlü apartman ve site yönetimi hizmetlerini sunmaktadır. Gaziantep ve bölgemizde toplu yaşamın yaratacağı tüm sorunların kolayca aşılmasında, güvenilir ve sağlıklı ortamlarda sorunsuz yaşamanızda katı sağlamak en önemli amacımızdır.

+(90) 342 341 76 36