Kapıcılık Hizmetleri Gaziantep

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Kapıcılık Hizmetleri Gaziantep

Eski adıyla kapıcı yeni adıyla “bina görevlisi” maliyetleri ve taleplerinizin yerine gelme şekli geçmişten bugüne fazlasıyla değişmiş durumda. Kapıcılık hizmetleri kapsamında Gaziantep için kapıcılığı sadece tek bir hizmet olarak alma imkanı sunuyoruz.

Eski adıyla kapıcı yeni adıyla "bina görevlisi” maliyetleri ve taleplerinizin yerine gelme şekli geçmişten bugüne fazlasıyla değişmiş durumda. Kapıcılık hizmetleri kapsamında Gaziantep için kapıcılığı sadece tek bir hizmet olarak alma imkanı sunuyoruz.

Çoğumuzun kafası Bizimkiler dizisinin ünlü kapıcısı Cafer’de kaldı galiba. Hinliğini yapan ama görevlerini de fazlasıyla yerine getiren, ne koparsam kar diyen, zengin apartman sakini sevdalısı, emekli apartman sakini sevmeyen hele bir de o emekli yöneticiyle nefret bile edebilen Cafer’den bahsediyoruz. Arabayla apartmanın önüne geldiğinizde kapınızı açan, taşınacaklara yardım eden, sepeti koluna takıp servisini yapan kapıcılar kalmadı sanırım.

Beklentileriniz de aslında çok da bu yönde değil biliyoruz. Kapıcılardan ya da bina görevlisinden beklentiniz genellikle, güven ve hijyen ortamını sağlaması, servisi zamanında yapması gibi çok basit ve görevi dışında olmayan şeyler. Fakat günümüzde sadece bu görevleri dahi yapmadan tüm haklarını isteyen ve üstüne bir de mağduru oynayan çalışanlar olması sebebiyle birçok kapıcılı bina bu tercihi ortadan kaldırıp başının çaresine bakmaya başlamıştır. Hal böyle olunca evini vermediğiniz, ayrı ayrı sosyal haklarını takip etmediğiniz bir sistem ile kapıcılı hizmeti almak fikri kaçınılmaz olmuştur. Size biraz bu hizmetten bahsetmek istiyorum.

Kapıcılık hizmetini Gaziantep veren ilk firma olarak gururla söylüyoruz ki bu ayrıcalıklı bir hizmettir. Sosyal güvence ve diğer tüm haklarının tarafımızdan karşılandığı, sorumluluğun tamamını bizim üstlendiğimiz fakat hizmetinden sadece sizin yararlandığınız bir yapı bu. Bina olarak ortak kararınız ile belirlediğiniz günlerde bina temizliğinin yapılması, bahçe sulaması gibi çevresel işlerin yapılması, günlük sizin belirleyeceğiniz periyodlarda servise çıkılması, alışverişinizin yapılması ve akşam belirleyeceğiniz saatte çöplerin toplanması işlerinin tamamını kapıcılık hizmeti kapsamında alabilrsiniz. Bu bahsi geçen konulardan hepsini alabilir ya da sizin için gerekli olanları seçebilirsiniz. Bu hizmeti size sağlayacak olan personelin güvenirliği konusu tamamen bizim tasarrufumuzdadır. Güvenlik taramaları tarafımızdan yapılıp, sizin güvenliğinizin sağlanması için her türlü önlemi alıyoruz.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak sizler için en faydalı olanı sağlamak adına hizmetler bütünü ve hizmetler çeşidi sunuyoruz.

+(90) 342 341 76 36