İnşaat Temizliği Gaziantep

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

İnşaat Temizliği Gaziantep

İnşaat sonrası gerek inşaat firmalarının gerekse de direk alıcıların en büyük kabusu o inşaat temizliğinin nasıl yapılacağı konusudur. İnşaat temizliği Gaziantep konusunda da sizlere yardımcı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

İnşaat sonrası gerek inşaat firmalarının gerekse de direk alıcıların en büyük kabusu o inşaat temizliğinin nasıl yapılacağı konusudur.İnşaat temizliği Gaziantep konusunda da sizlere yardımcı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kaba inşaat sonrası geçilen ince işler aşamasında nedendir bilinmez temiz çalışma olmaz. İş iyi çıksın da etrafa verilen zarar hiç de önemli değildir. Fakat inşaat firmaları satış aşamasına geçtiğinde mutlaka bu temizliği yaptıracaklardır. Aksi takdirde satış oldukça zorlaşacaktır. Gaziantep’in inşaat konusunda ilerleyişini göze aldığımızda da yüksek bir talep oluşması kaçınılmaz olacaktır. Artan nüfus ile beraber hızına yetişilemeyen bir ivme kazanan inşaat yoğunluğu, dolardaki artışa rağmen çok da fazla etkilenmeden ilerlemektedir.

İnşaat firmaları açısından düşündüğümüzde bu inşaat temizliği yapılırken hem hali hazırda bulunan dokuya zarar verilmemeli hem de farklılık ön plana çıkarılmalıdır. Günümüz de herkesin her işi yapabileceği algısı sebebiyle ortaya çıkan inşaat temizliği firmaları maalesef sektörün adını lekeler nitelikte hizmetler sunmaktadır. Yeni yapılmış olan laminant parkeler de şişme, ahşap kapılarda su alma sebebiyle şişme ve renk kaybı gibi ilk görüşte dikkat çekebilecek olumsuz sonuçlar ile karşılaşılmaktadır. Kullanılan temizlik malzemesinin kalitesiz olması sebebiyle fayanslara verilebilen zararlarda cabasıdır.

İnşaat temizliği başlı balına bilgi isteyen bir konudur. İlk olarak kaba temizliğin yapılması gerekir. Kaba temizlik sonrası yapılacak olan temizlik detay isteyecektir. Fayanslarda kalmış olabilecek derz ya da alçı gibi ayrıntıların dikkatli bir şekilde kazınması gerekecektir. Yine aynı şekilde camlarda da boyalardan kaynaklı kazıma işlemleri söz konusu olacaktır. Bunların hepsi yapılırken zemine zarar vermeden temizlenmesi gerekir. Bunun için de eskiden beri kullanılan sert uygulamalar yerine bu gibi zeminlere zarar vermeyen hem temizlik ürünleri hem de kazıma ekipmanları kullanılmalıdır. Elbette malzemenin kalitesi kadar önemli olan bir diğer ayrıntı da bunları kullanacak olan personelin bilinçli olmasıdır. Boş bir daireyi birkaç ekipmanla teslim ettiğiniz profesyonellikten uzak personel size zarardan başka bir dönüş sağlamayacaktır.

Gaziantep apartman yönetimi olarak, profesyonel apartman ve site yönetimine ek olarak sağladığımız inşaat temizliği işlerinde de farkımızı ortaya koyuyoruz.

+(90) 342 341 76 36