Hakkımızda

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Kurumsal

Hakkımızda

Hizmet sektörü içerisinde doğru işi yapabilmenin en doğru yolunun alınan hizmetlerin kalitesizliğinden ve işlevsizliğinden kaynaklanacağına inanıyoruz.

Hizmet sektörü içerisinde doğru işi yapabilmenin en doğru yolunun alınan hizmetlerin kalitesizliğinden ve işlevsizliğinden kaynaklanacağına inanıyoruz.

Apartman Yönetimi ve Apartman temizliği hizmetleri konusunda karşılaştığımız ve istişareler sonucunda bu sorunların bir genelleme olduğunun kanısına vardığımızdan bu işin en mükemmel nasıl yapılacağından emin olarak bu yol çıktık.

En iyi ve en kaliteli hizmeti emek hırsızlığı yapmadan ve herkesin hakkı kadarını ödeyeceği bir sistem ile yürütmenin mekanizmasını oluşturmayı amaçladık. Apartman görevlileri bulunan binalarda dahi olan sorunların en temeline inerek sorunsuz ve huzur içinde yaşanılabilecek ortamlar nasıl yaratılır diye kafa yorduk. Ortaya çıkan sonuç doğrultusunda Gaziantep Ege Temizlik firmasını kurduk.

Gaziantep Ege Temizlik firması bir binada istenilebilecek tüm hizmetleri kalite ilkesinden taviz vermeden ve maddi avcılık kaygısı gütmeden edinebilmenizin yollarını sunuyor. Hizmetlerimiz kapsamında yer alan Profesyonel Apartman Yönetimi sisteminde yer alan ödemeler dengesi sizlerin belirleyeceği kriterler baz alınarak hesaplanıyor. Binanının ihtiyaçları uzman kişilerce belirlenip, bu ihtiyaçların bütçeleri ile size sunum yapılıyor. Yapılan sunumlar neticesinde almak istediğiniz hizmetler sorunsuz ve kusursuz olarak sizlere sunuluyor. Kapınıza gelen yönetici olmadan, sorunlarını dile getirmek için kapı çalmadan, sizin düzenli ödemelerinizden yararlanıp ödemelerini yapmayan komşularınızdan yakınmadan huzur ortamının sağlanması amaçlanıyor.

Verdiğimiz ve sizin almayı talep ettiğiniz tüm hizmetler için Kat Malikleri Kanunu Kapsamında değerlendirmeler yapılıyor. Huzur ve güven ortamının sağlanması için gerekli olan tüm alt yapı tarafımızdan sağlanıyor. Ödemelerin tamamı banka üzerinden olduğundan gecikme durumları da aynı hassasiyet ile yasal takip süreci kapsamında değerlendiriliyor. Binaların çoğunda en çok yaşanılan sıkıntı aidat ödemeleri ve bu ödemeler karşısında alınmayan hizmetlerden kaynaklanıyor. Yapılacak olan her hizmet kalem kalem bildirilip neye ne ödediğinizi bilen bir sistem uygulanıyor.

Gaziantep Apartman Yönetimi, firması olarak Ege Temizlik bünyesinde vermekte olduğumuz tüm hizmetler için kalite ve güven ilkesinden yola çıkıyoruz. Önceliğimiz sizin yaşam alanlarınızda sorunsuz ve kusursuz düzenlemeler sağlamak. Temizliğinden market hizmetine, kapıcı hizmetinden tamir bakım hizmetine kadar her işin tek muhatabı olmak istiyoruz.

Komşularınız ile yaşayacağınız güven ve huzur ortamının mimarı olmak için sizleri bekliyoruz.

+(90) 342 341 76 36