Gaziantepte Apartman Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Gaziantepte Apartman Yönetimi

Gaziantep son zamanlarda artan nüfusu nedeniyle her tarafı inşaatlarla dolan bir şehir haline gelmiştir. Durum bu olunca Gaziantep’te site yönetimine farklı bir elin dokunması kaçınılmaz olmuştur.

Gaziantep son zamanlarda artan nüfusu nedeniyle her tarafı inşaatlarla dolan bir şehir haline gelmiştir. Durum bu olunca Gaziantep’te site yönetimine farklı bir elin dokunması kaçınılmaz olmuştur.

Siz de farklı olan ne olabilir ki sorusuna açık açık yanıt vermek istiyoruz.

Apartman ve site yönetimi işini yapanların standart olarak sundukları kalıplaşmış hizmetler vardır. Bir apartmanın ya da sitenin yönetimi konusunda genellikle kabul görmüş kalıpların en başında maddi konular gelmektedir. Oysa profesyonel bir yönetim hizmeti almak isteyenlerin sadece ödeme politikasının yönetilmesini beklemesi çok da doğu bir yaklaşım olmayacaktır. Toplu yaşam alanları olan sitelerin artmasıyla bu yaşam alanlarında ki kalite de teknoloji ile paralel artışlar göstermektedir. Akıllı ev ve binalar, elektrik tesisatı konusu birçok detay, bahçe peyzajı, havuzu, saunası gibi standart yaşam alanlarında olmayan birçok ayrıntı söz konusu olmuştur. Bunların tamamının tek bir elden yönetilmesi ve bu organizasyonun aksamadan sağlanması profesyonel site yönetiminin çalışma alanıdır.

Bizi bu anlamda farklı kılacak olan konu ise tartışmasız sağladığımız kusursuzluk anlayışı ve kurumsal bakış açımız ile yönetime katılışımız olacaktır. Profesyonel bir yönetimi size pazarladıktan sonrasında kurumsal olmayan bir yaklaşım ile işlerimizi yürütmekten şiddetle kaçınıyoruz. Amacımız sizleri yaşam alanlarınızda güven ve huzur ortamında yaşatmak iken bir sorun olma ihtimalini ortadan kaldırmak için elimizden geleni değil fazlasını gerçekleştiriyoruz.

Siteniz için gerekli olanların bir rapor halinde size sunulmasıyla almak istediğiniz hizmetlerden bir bütün oluşturmanız konusunda sizlere yardımcı oluyoruz. Atlık yükleneceğiniz bedel içerisinde alacağınız hizmetlerin tamamının tüm detayları ile yer aldığı bir çalışma düzeni sunuyoruz sizlere. Periyodik temizlik, bahçe bakım, asansör ya da elektrik tesisat bakım, arıza durumu yönetimi, yenileme işleriniz, kapıcılık hizmetleri gibi seçeneklerin içerisinden size uyun olanlardan oluşturduğunuz hizmetler bütününü gerçekten profesyoneller ellerden alıyorsunuz. Maddi konu yönetimi hakkında hukuk servisimiz aracılığı ile tüm işlerinizin yasal çerçevelerde ilerlemesini ve sonuca ulaşmasını sağlıyoruz.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak sizlere profesyonel site yönetimini sunmakla kalmıyor bire bir uygulayarak, kurmak istediğiniz kaliteli yaşam ortamı düzeninin temellerini oluşturuyoruz.

+(90) 342 341 76 36