Profesyonel Site Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Profesyonel Site Yönetimi

Eskilerin müstakil evlerinin yerini alan apartman dairelerinin de koltuğunu sallayan sitelerin yönetimi konusunda hizmetlerin tamamının tek elden

Eskilerin müstakil evlerinin yerini alan apartman dairelerinin de koltuğunu sallayan sitelerin yönetimi konusunda hizmetlerin tamamının tek elden sağlanmasını sağlayan firmalar Profesyonel Site Yönetimi çatısı altında toplanmaktadır.

Profesyonel site yönetimini sağlayacak firmaların konusunda uzman bir ekibinin olması şartı vardır. Site ortamı bir apartmanın yönetiminden daha çok iş yükü aldığından kompleks bir sistemin varlığı zorunludur. Site yönetim hizmeti kapsamında ilk olarak ele alınması gereken bütçe ve aidat konusu olmalıdır. Bilmeniz gereken ilk detayın verilecek olan hizmetlerin de Kat Malikleri Kanunu kapsamında hukuksal bilgiler ışığında olmasıdır.

Temizlik Hizmeti

Profesyonel site yönetimi içerisinde yer alması en gerekli olan hizmet temizlik hizmetidir. Binaların iç temizliği kadar genel anlamda tüm çevre temizliği hizmeti sağlanmaktadır. Merdivenlerin yıkanması ya da sizin talepleriniz doğrultusunda haftalık periyodu dahilinde silinmesi hizmeti, bina içerisinde korkuluk demirlerinin tozunun alınması, asansör temizliği hizmetleri temizlik hizmetlerinin bina içi kısmı ile ilgilidir. Dış cephe temizliği konusunda yıllık ya da 6 aylık rutinler halinde temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Bunların dışında genel anlamda verilecek olan site temizliği hizmeti kapsamında yer alan çevre temizliği, bahçe temizliği, oyun parkı alanı temizliği, havuz temizliği hizmetleri de sağlanmaktadır.

Kapıcılık Hizmetleri

Profesyonel Site Yönetimi hizmeti içinde yer alan ve site bünyesinde bir ve birden fazla apartman görevlisi bulundurmak istemeyen müşterilerimizin rahat ve konforu için sağlanmış bir hizmettir. Bu hizmet kapsamında sizin belirleyeceğiniz periyodlar halinde 8günde 1 ya da 2 sefer) apartman görevliniz varmış gibi bir görevlinin gelip alışveriş işlerinizin yapılması amaçlanıyor. Beraberinde günde bir kere olmak üzere çöp toplama hizmeti sağlanıyor. Hali hazırda apartman görevlisi bulunduran dairelerin aldığı hizmeti yine aynı şekilde sağlıyor fakat size o görevli için ödemeniz gereken ekstra giderlerden muaf tutuyoruz.

Bütçeleme Hizmetleri

Özellikle sitelerin en çok karşılaştığı sorun giderlerin dağıtım şeklidir. Bu anlamda karşınıza çıkabilecek her sorunun hukuksal dayanakları ile çözümünü sağlıyoruz. Tüm giderler bütününden daire başı payları bölerken hiç kimsenin hakkının yenmemesi ve mağdur olmaması için yasal sistemin emrettiği şekilde dağıtım sağlıyor ve bu sayede komşuluk ilişkilerinizi yıpratmadan nihai ödemeler dengesi oluşturuyoruz.

Gaziantep Apartman Yönetimi sizlere huzur ve güven ortamları sağlarken haklarınızın da korunduğunu göstermek değil yaşatmak istiyor.

+(90) 342 341 76 36