Gaziantep Site ve Apartman Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Gaziantep Site ve Apartman Yönetimi

Biliyoruz yönetimi o taht kurmuş komşunuzdan alıp doğru düzgün iş yapan ve soru çıkarmayan bir yönetim firmasına vermek istiyorsunuz. Bu sebeple Gaziantep Site ve Apartman Yönetimi Firmaları arayışına giriştiniz.

Biliyoruz yönetimi o taht kurmuş komşunuzdan alıp doğru düzgün iş yapan ve soru çıkarmayan bir yönetim firmasına vermek istiyorsunuz. Bu sebeple Gaziantep Site ve Apartman Yönetimi Firmaları arayışına giriştiniz.

Eskilerin o klasik komşuda toplanıp seçtiğiniz en çok konuşanı, taze emeklisini, o binada en uzun süre oturanı, mal sahibi olanı gibi seçenekler iş yapmıyor. Çünkü binalarda bile ilerleyen teknoloji onları yetersiz kılmaya başladı. Buna birde günümüzde tavan yapmış olan iletişim sorunları da eklendiğinde işin içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Durum böyle olunca yönetimi devralacak profesyonel bir firmaya ihtiyacınız olacak.

Site ve apartman yönetimi firmaları maddi ve fiziki tüm sorumluluğu herkese eşit mesafede alacaktır. Bina ya da toplu yaşam alanı için gerekli olanların öncelik sırasına göre analizler sonucu raporu çıkarılacak ve izniniz doğrultusunda yapımlar aşama aşama ilerleyecektir. Rutin temizlik, kapıcılık, güvenlik sistemleri, peyzaj hizmetleri gibi sizin seçiminize kalacak seçimler halinde de yönetim hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Apartman ve site yönetimi konuları genel yönetim anlayışı bakımından farklılık gösterecektir. Siz de takdir edersiniz ki bir apartmanın yönetilmesi ile bir sitenin yönetilmesi aynı değildir. Bu sebeple apartman yönetimi ve site yönetimi olarak ayrı ayrı ele almak gerekir. Karar mercii her ikisi için de karar kurulu olacaktır. İzinler yasal çoğunluk haklarına göre belirlenecektir. Ve yine profesyonel yönetim firmasının denetimini de yine yapacak olan bu kurul olacaktır. Yani tüm işleri bina ya da sitenin ortak kararı ile belirlenmiş olan kurul onayı ile yönetim firması üstlenecektir. Bu yönetim firmasının iş yapışını ve özellikle muhasebe tarafını denetleyecek olan yine bu kurul olacaktır.

Binalarda en çok yaşanan sıkıntı olan maddi konular apartman yönetimi firması ile son bulacaktır. Belirlene ve yapılan işlere ek olarak yansıtılan tüm tutarlar dağıtım esaslarına göre pay edilip bildirilecektir. Ödemeler banka aracılığı ile yapılacak ve tüm gecikmeler yasal yollar ile halledilecektir.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak, Gaziantep başta olmak üzere tüm çevre ilçeler için profesyonel apartman yönetimi hizmetlerinde kusursuzluk anlayışımız ile sizlere destek vermeye hazırız.

+(90) 342 341 76 36