Site Temizlik Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Site Temizlik Hizmetleri

Toplu yaşam alanları olan sitelerin iç ve dış temizliğinin tamamının tek bir elden yürütülmesi işi Site Temizlik Hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

Toplu yaşam alanları olan sitelerin iç ve dış temizliğinin tamamının tek bir elden yürütülmesi işi Site Temizlik Hizmetleri kapsamında ele alınmaktadır.

Sitelerin daha kompleks bir yapıda olmasından dolayı temizlik hizmetlerinin tek elden yürütülüyor olması hem işleyişi hem de bu hizmetin ödeme tarafını kolaylaştırıcı özelliğe sahiptir. Site temizlik hizmeti içerisinde alacak her iş birimi hijyen ortamını sağlamak ve bunu bir rutin halinde hayatınıza uyarlamak için organize edilmiştir.

Site alanlarının tamamının aynı temizlikte olması esastır. Bina içi temizliği; merdivenlerin belirli bir periyodda yıkanması ve silinmesi, korkulukların yıkanması silinmesi ve kurulanması (malzeme açısından paslanma ya da matlaşma oluşmaması için), girişin temizliği, posta kutularının temizliği, sığınak, bodrum kat gibi ardiye olarak kullanılan yerlerin temizliğini kapsamaktadır.

Sitelerin birden fazla binadan oluştuğu ve bu binaların ortak kullanım alanlarının olması sebebiyle iş sayısında mutlak bir artış söz konusu olacaktır. Yürüme yollarının temizliği, açık ve kapalı otopark temizliği, ortak kullanıma açık tuvaletlerin temizliği, havuz, sauna gibi alanların temizliği yine site yönetimi hizmeti kapsamındadır. Özellikle cam cepheli binaların olduğu sitelerde periyodik olarak yapılması gereken dış cephe temizliği de aynı hizmetin içerisinde yer almaktadır.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak, Ege Temizlik adı altında toparlamakta olduğumuz profesyonel site ve apartman yönetimi hizmetlerine ek olarak apartman ve site temizlik hizmetleri ile sizlere fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Sizin için değerli olan her şeyin bizim işimiz olduğunu severek dile getiriyoruz. Her şeyden önce sağlık ve bunu sağlamanın en temelinde temizlik yatıyor. Kullandığımız tüm temizlik ürünleri sağlığınız açısından tehdit oluşturmayan özen ve titizlikle seçilmiş ürünlerdir. Çalışanlarımızın tamamının sosyal güvenceleri sağlanmakta ve iş güvenliği esasları ile çalışması esas kılınmaktadır. Tüm ekip arkadaşlarımız işlerinde tecrübe ve yetilere sahip kişiler arasından hassasiyetle seçilmekte, canınızın ve malınızın güvenliği firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Yaşam alanlarınızı mükemmelleştirmek için yaptığınız donanımlı ve konforlu site seçimlerinize ek olarak alacağınız kusursuz hizmetler sizi daha güvenli, huzurlu ve temiz ortamlarda yaşatacaktır. Gaziantep Apartman Yönetimi tüm hizmetleriyle bu ortamları size sağlamayı amaçlamaktadır.

 

+(90) 342 341 76 36