Apartman Temizlik Hizmetleri

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Apartman Temizlik Hizmetleri

Evlerinizin ne kadar temiz olursa olsun apartman evinizin ilk giriş yeri olmasından dolayı ayrı bir özen ve hassasiyet isteyecektir. Apartman

Evlerinizin ne kadar temiz olursa olsun apartman evinizin ilk giriş yeri olmasından dolayı ayrı bir özen ve hassasiyet isteyecektir. Apartman temizlik hizmetlerinin amacı öncelikle sağlıklı bir ortam hazırlamak sonrasında temizliğin pırıl pırıl parlayan ifadesiyle estetiği sağlamaktır.

Apartman temizliği konusunda bugüne kadar dışarıdan haftada bir ya da iki gün gelen, yüksek muhtemel dairelerden birini temizlemeye gelen yardımcılardan destek aldınız. Kimi zaman hastalandı, kimi zaman işi çıktı ve o periyod öyle ya da böyle aksadı. Hatta yeri geldi sizin misafirinizin geleceği güne rastladı bu aksama ve siz misafirlerinize mahcup olmamak için bizzat kendiniz giriştiniz apartman yıkama ya da silme işine.

En başta da ifade ettiğimiz gibi biz Profesyonel yönetim ve temizlik hizmetlerine mağduriyetler yaşayıp, mağduriyet yaşayanları dinleyerek girdik. Bu amaçtan yola çıkarak mükemmellik tek ilkemizdir diyoruz. Gaziantep apartman temizliği firmaları arasında herhangi bir seçime dahi konu olmadan en iyiyi ve en doğru olanı sizlere sunmak adına hizmetler planlıyor ve uyguluyoruz. Bizim işimiz sizin huzur ve refahınızı sağlamak ise eğer bunun hakkını vermeden bırakmıyoruz.

Apartman temizliği kapsamında, sizlerin belirlediği periyodları temel kabul ederek plan oluşturuyoruz. Haftada kaç defa temizlik istiyorsanız o kadarı kadar hizmeti sizlere sunuyoruz. Apartmanınızın daire sayısı, asansör varlığı ya da yokluğu, asansör sayısı, misafir yoğunluğu gibi kriterleri sizlere danışarak haftalık periyodunuzu belirlemede sizlere yardımcı oluyoruz. Bu tarz konuların kararlarını çoğunlukla erkekler verirken, bayanların fikri dahilinde alınması gereken bir karar olduğunu düşünüyoruz.

Apartman temizliğinde, apartmanın yıkanması ya da silinmesi kararını yine sizler belirliyorsunuz. Yıkama ya da silme işlemi her ne olursa olsun tüm temizlik malzemeleri tarafımızdan sağlanmaktadır. Kullandığımız temizlik malzemeleri tamamen sağlıklı ve güçlü etkiye sahip ürünlerdir. Alerjik reaksiyonlara mahal vermeyecek titizlik ile seçilen ürünleri kullanmaktayız. Apartmanın tozlu bölgelerinde toz alımı, cam ve ayna yerlerin yine uygun ürünler ile temizliği, kalıntı lekelerin çıkarılması, asansör temizliği gibi detaylandırılmış bir temizlik hizmeti sağlanmaktadır.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak, kusursuz hizmetler bütünü içerisinde yer alan apartman temizlik hizmetimizden siz de faydalanın istiyoruz.

 

+(90) 342 341 76 36