Profesyonel Apartman Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Hizmetlerimiz

Profesyonel Apartman Yönetimi

Hepimizin bildiği apartman yöneticilik sisteminin uğraştırıcı ve ilişkileri yorucu sisteminin çok ötesinde günümüz düzenine uygun Profesyonel Apartman

Hepimizin bildiği apartman yöneticilik sisteminin uğraştırıcı ve ilişkileri yorucu sisteminin çok ötesinde günümüz düzenine uygun Profesyonel Apartman Yönetimi hizmetleri vermekteyiz. Yaşam koşullarımız dahilinde çalışan bay ve bayan sayılarının artması ile apartmanlarda yöneticiliği yapabilecek kişilerin ya emekli komşularımız ya da görevi paylaşarak yürütebilecek kişilerden seçiliyor olduğu bir düzen içerisindeyiz.

Hal böyle iken işleyişin tam olarak yapılamadığı ve aksiliklerin her geçen gün büyüdüğü bir sistem kaçınılmaz olmaktadır. Apartmanlarda ki konut sayısının toplu yaşam alanı olan sitelere göre daha az olması da içeri de barındırılacak bir apartman görevlisini de bütçe anlamında zora sokmaktadır.

Profesyonel apartman yönetimi ile hem maddi hem de diğer tüm sorunların tek bir elden yürütüldüğü ve yasal temellerden taviz verilmeden işleyişin düzene bindirilmesi sağlanmaktadır. Apartman yönetimi hizmetleri sizin seçeceğiniz kriterlere bağlı olarak yapılacak ve ödeme sistemleri de bu kriterler doğrultusunda şekil alacaktır.

Temizlik Hizmetleri

Apartmanlarınız için verdiğimiz temizlik hizmetin içerisinde yine sizin seçeceğiniz periyodlar halinde yıkama ya da silme hizmeti verilmektedir. Bina içerisinde genel toz alma, asansör temizliği, korkuluk demir temizliği hizmetleri yer almaktadır. Bina dış çevre temizliği, var ise bahçe temizliği yine temizlik hizmetlerinin konusudur.

Aidat ve Muhasebe Hizmetleri

Komşuluk ilişkilerini en zora sokan konu olan aidat ödeme ve muhasebe işlemlerinizin yasal çerçeveler dâhilinde hazırlanması ve uygulanması hizmetidir. Aylık giderlerinizin kat sahiplerinin hakları oranınca pay edilerek banka kanalı ile ödenmesi sağlanmaktadır. Yapılacak olan ödemelerin gecikmesi ya da art arda birden fazla ödenmemesi gibi durumların tamamında yasal işlemlerin başlatılması ve yürütülmesi, aidatların toplanması ve giderlerin ödenmesi hizmetleri bu kapsamdadır. Yapılan tüm ödemeler dosyalar halinde toparlanıp, yıllık toplantılarda sizlere açık şekilde sunulacaktır.

Kapıcılık Hizmetleri

Bina içerisinde bulundurmak ve sosyal güvenlik haklarını ödemek zorunda kalmadan kapıcılık hizmeti sağlıyoruz. Gün içerisinde sizin belirlediğiniz periyodlar da alışveriş servisi yapan ve günde bir kere çöpünüzün alınmasını kapsayan kapıcılık hizmetinden ayrı ayrı olarak da yararlanabilirsiniz.

Gaziantep Apartman Yönetimi olarak apartmanlarınızda huzur ve konforun bir arada olmasını amaçlayan diğer hizmetlerimiz ile tanışmak ve bizzat sizi tanımak için sizleri bekliyoruz.

 

+(90) 342 341 76 36