Gaziantep Apartman Yönetimi

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Gaziantep Apartman Yönetimi

Gaziantep apartman yönetimi konusunda hala bir arayışta iseniz bizimle tanışmadığınızı düşünerek tanışalım istedik.

Gaziantep apartman yönetimi konusunda hala bir arayışta iseniz bizimle tanışmadığınızı düşünerek tanışalım istedik.

Gaziantep Ege Temizlik olarak çıktığımız bu yolda sizlerin ihtiyaçlarının tamamı konusunda mağduriyet yaşayarak bu konuda mükemmelliği nasıl yakalarız araştırmalarımız sonucu bu noktaya vardık. Bu güne kadar bilinen ve maalesef kabul görmüş, katılım sayısı çoğunluğu seçimleriyle ya da binanın en yaşlısı gibi unvanlar ile apartman yöneticisi olmuş kişilerin "yönetimsiz” yönetimlerine maruz kaldınız. Yapılmayan işler, ödenmeyen aidatlar, kapınıza gelip aidat istemeler, ödemeyen komşularınızın açıklarını kapatmak zorunda kalmalar, kiracı olanların aidat borçlarını bırakıp gitmesi gibi sayılabilecek birçok olumsuzluk ile karşı karşıya kaldınız.

Tüm bu sorunların giderilmesi için her detayı hukuksal bir dayanağa bağlayan ve profesyonel olarak yönetilmenin zamanı geldi. Bina sakinlerini bu konuda en çok düşündüren şey profesyonel bir yönetim desteğinin yani apartman yönetimi hizmeti almanın fiyatları oluyor.

Apartmanınızda almayı düşündüğünüz tüm hizmetler için bulunduracağınız bir apartman görevlisi masraflarından çok az olduğunu söyleyelim. Çünkü almayı düşündüğünüz hizmetleri siz belirliyor ve buna göre fiyat ödemesi yapıyorsunuz. En büyük ayrıcalık olarak da her işinizi yapan bir görevliye ödemeniz gereken sabit maaş ve sosyal güvenlik giderleri gibi bir pay ödemiyor olacaksınız.

Gaziantep Apartman Yönetimi Ne Yapar?

Bizimle iletişime geçerek başlayacak tanışma sürecimizi sizin talepleriniz ve bizim apartmanınız için önerilerimiz takip edecek. Apartmanınızdaki konut sayısı, giriş sayısı, asansör sayısı, misafir yoğunluğunuz gibi kriterlere bağlı olarak almak istediğiniz hizmetler belirlenecek. Temizlik hizmetlerimiz kapsamında haftalık periyodlar halinde yapılmasını istediğiniz işleri sıralayacaksınız. Aynı bir bina görevliniz varmış gibi gelip temizliğiniz yapılacak. Sizden herhangi bir ürün ya da malzeme istenmeden sadece mis kokusundan anlayacağınız bir temizlikten bahsediyorum. Talebiniz doğrultusunda kapıcılık hizmeti almak istemeniz durumunda sizin belirlediğiniz rutinde kapınızda alışverişinizi yapacak ve çöplerinizi toplayacak bir görevliniz hazır bulunacak. Aidat ödemeleri ve gider hesaplarının tamamı banka aracılığı ile yapılacak ve ödeme konusunda sorun çıkaran komşularınızın tüm yasal takipleri tarafımızdan yapılacak.

Bizim apartmanında buna ihtiyacı var dediğinizi duyar gibiyiz.

 

+(90) 342 341 76 36