Apartman Yönetimi Hakkında

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Apartman Yönetimi Hakkında

Sabri Bey tarzı canım komşuların kalmadığı günümüzde apartmanımızı kim yönetecek sorusuna cevap bile bulamadığımız hepimizin zamansız kaldığı bu günlerde Apartman Yönetim hakkında sizlere birkaç önerimiz olacak.

Sabri Bey tarzı canım komşuların kalmadığı günümüzde apartmanımızı kim yönetecek sorusuna cevap bile bulamadığımız hepimizin zamansız kaldığı bu günlerde Apartman Yönetim hakkında sizlere birkaç önerimiz olacak.

Zamanın hepimiz için bulunmaz olduğu günümüz iş ve sosyal hayat koşturması içerisinde yaşam alanlarımızı bu anlamda daha donanımlı hale getirmek gayesindeyiz. Yaşam alanlarımız toplu halde yani site olarak ya da yüksek apartmanlar olarak değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla artan nüfustan kaynaklı olarak iletişim kumalar azalmakta ve hatta neredeyse bu anlamda hiç bağ kalmamaktadır. Fakat siz ne kadar uzak olursanız olun, apartman ya da site için yapılması ve olması zorunlu bir takım işler mevcuttur. Apartmanların gitgide değişen standartlarını göze aldığınızda eskiden olduğu gibi bir genel gider bir temizlik gideri ödenmesi işi ile hayat kolaylaşmamaktadır. Asansör bakımı, güvenlik tedbirleri, kapıcılık hizmetleri ve tüm bunların yapılabilmesi için gereken bütçenin düzenlenmesi toparlanması ve ödenmesi gibi bir takım sorumluluklar olacaktır.

Rica minnet toplanan elektrik faturasının bile ödenmesi bankada bekleme gibi zaman alıcı yükler yükleyeceğinden insanlar artık apartman yöneticisi olmaktan kaçmaktadır. Buna bir de tamircisi, güvenlikçisi, kapıcısı, peyzajcısı gibi daha geniş sorumluluklar bindiğinde iş sizin birkaç komşu ile yapabileceğiniz bir durum olmaktan çıkacaktır.

Apartman Yönetimi hakkında sizlere profesyonel bir destek sağlanması farz oldu diyebiliriz. Apartmanınız ya da siteniz için öncelikleri ile belirlenmiş bir plan çıkarılarak sizlere sunulacaktır. Periyodik yapılması gerekenler, zaman içerisinde yapılması gerekenler ve olmazsa olmazlar olarak sizlere sunulacaktır. Bina ya da site içerisinde belirlemiş olduğunuz denetim kurulu onayı ile işlerin yapılması bir profesyonelin eline teslim edilecektir. Apartman yönetiminde en zor olan ödeme kısmı da bu profesyonel yönetim firması ile sorun olmaktan çıkacaktır. Tüm ödemelerin banka aracılığı ile yapılıyor olması nedeniyle gecikme ya da ödemeden kaçma gibi durumlar hızlıca müdahale edilebilir ve yasal yaptırımları ile kolayca sonuca ulaştırılabilir olacaktır.

Gaziantep Apartman Yönetimi sayesinde Gaziantep ili ve tüm çevre ilçeler için apartman ve site yönetmek sorun olmaktan çıkacak, yaşam alanlarının tadına varmanıza imkan sağlanacaktır.

+(90) 342 341 76 36