Apartman Nasıl Yönetilir?

  • Bu sayfayı Paylaş
  • Facebook'da paylaş
  • Twiter'da paylaş
  • Whatsapp'da paylaş
  • Google Plus'da paylaş
  • E-posta gönder
  • Linkedin'de paylaş

Blog

Apartman nasıl yönetilir sorusunun cevabını oluştururken aslında nasıl yönetilmez gerçeğinizi de ortaya koyacağımız bir yazı okuyacaksınız.

Apartman nasıl yönetilir sorusunun cevabını oluştururken aslında nasıl yönetilmez gerçeğinizi de ortaya koyacağımız bir yazı okuyacaksınız.

Aslına bakarsanız birçok iş alanı tamamen bir kısım işlerin baştan sona yanlış yapılıyor olmasından yola çıkarak sektör haline gelmiştir. Bunlardan biri de bizim konu edindiğimiz ve edineceğimiz profesyonel yönetim hizmetidir. Bu hizmet kapsamında toplanamayan aidatlardan dolayı elektriği kesilen binalar, genel ve temel ihtiyaçlarına apartman yöneticisinin karar verdiği yaşam alanları konu olacaktır.

Bir apartman ya da birden fazla apartmanın bulunduğu siteler nasıl yönetilmeli tam olarak yönetim yapılamadığı için hizmet sektörü içerisinde önemli ve gelişen bir yere sahip olmuştur. Elbette apartmanını muhteşem yöneten yöneticiler tarafından yararlandırma hizmeti olarak doğmamıştır. Gaziantep Apartman Yönetimi olarak bölgemizin ve şehrimizin artan nüfusu ile birlikte artan bir yönetim sıkıntısı ve bozulan ilişkiler görmemiz sebebiyle bunun bir iş alanı olmaktan çok bir ihtiyaç olduğunu düşünmekteyiz.

Birebir ilişkiler aile ve ailelerin bulunduğu binalarda başlıyor günümüzde. Nerde o eski komşuluklar diye hayıflanılan bir çağ maalesef aldı başını gitti. Bu yaşam alanlarında huzur ve güven ortamı yaratmak için bu işin gerçekten profesyonel olarak nasıl yapıldığına buyurun beraber bakalım.

Kurumsal bir profesyonel site ve apartman yönetimi firması ilk olarak apartmanınız için ihtiyaç belirlemesi yapacak ve bir bütçe çıkaracaktır. Çoğunuzun sandığı gibi canının istediğini yapıp fatura etmeyecektir. Binanın bütçesinden yola çıkarak güvenlikli ve huzurlu bir alanın oluşturulması için öncelikli yapılması gerekenleri belirleyecektir. Yok, o topa bizim binadakiler girmez derseniz de almak istediğiniz hizmetlerin sunulacağı bir plan oluşturulacaktır. Sadece aidatlar toplansın, ödemeler zamanında yapılsın haftada bir de bina yıkansın deme hakkına da sahipsiniz, tam olarak hizmet almak hakkına da. Kararınız ne olursa olsun tüm işleyiş yasal çerçeveler dâhilinde tüm hak sahiplerine eşit olarak pay edilecektir. Bir apartman yönetimi firması ile işbirliği içinde çalışmak size ne kazandıracak? Siz ödediğiniz halde ödeme yapmayan o komşunuz var ya artık sorunsuz olarak ödeme yapacak.

Gaziantep apartman yönetimi ile profesyonel yönetimi tercih ederseniz bunun nedenlerini sizlere kolaylıkla gösterebiliriz

 

+(90) 342 341 76 36